Cart 0

Zmiana koloru

Zmiana koloru Warszawa
Folia do zmiany koloru jest nowoczesnym kierunkiem tuningu, który oswajają jak prywatni specjaliści tak i centra serwisowe. Jako firma oferujemy korzystne warunki w zakresie oklejania samochodu winylem. 

Oto dlaczego nam ufają:

  • bogate doświadczenie.
  • jakościowe materiały. Wykorzystujemy dla laminowania folie znanych światowych brandów. Dla nas jakościowy materiał jest priorytetem. Od tego zależy efekt końcowy.
  • atrakcyjna cena. Folie sprowadzamy tylko i wyłącznie od znanych dystrybutorów, nie korzystamy z pośredników. Dzięki temu oferujemy wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.
  • szeroki asortyment. Mamy w posiadaniu szeroką gamę materiałów, kolorów i faktur. Oklejając samochód folią dobieramy identyczny wariant, który z pewnością zadowoli najbardziej wymagających.
  • roczna gwarancja na oklejanie samochodu winylem. Jesteśmy dumni z wyników naszej pracy i gwarantujemy jej wysoką jakość.
  • aspekt twórczy. Mamy sporo ciekawych pomysłów, realizując je tworzymy arcydzieła. Stylizujemy nie tylko samochody, ale również helikoptery, skutery, jachty.

Carbon

Piękny, efektowny materiał wyróżniający się wykwintnym wyglądem zewnętrznym i osobliwą teksturą. Na pierwszy rzut oka nie odróżnia się od oryginalnego carbonowego włókna, ale ma bardziej przystępną cenę, jest coraz popularniejszy wśród miłośników samochodów. Współczesne pokrycia posiadają nie tylko właściwości dekoracyjne, ale również ochronne. Duży wybór tekstur i rozwiązań kolorystycznych pozwala dopasować odpowiedni wariant do każdego auta.

   

Chrom

Folia chromowana jest współczesnym pokryciem, nadającym samochodowi lustrzany blask, swoiste piękno i oryginalność. Folia chromowana jest wyjątkowym sposobem nadania samochodowi drogiego, statecznego wyglądu zewnętrznego. Jednocześnie niezawodnie chroni powierzchnię przed różnego rodzaju uszkodzeniami i wpływami zewnętrznymi dzięki swojej podwyższonej trwałości, odporności na uderzenia i zużycie, a także walorom wodoodpornym. Na przykład, wersji klasycznej modelu samochodu można nadać wygląd drogiej kompletacji za pomocą oklejenia dachu błyszczącą czarną folią, co pozwala zimitować dach panoramiczny. Albo wygląd zwycięzcy rajdu samochodowego. W nadaniu bojowego wyglądu pojazdu wystarczy okleić maskę matową folią winylową i puścić wzdłuż nadwozia jaskrawe kontrastowe pasy , ewentualnie dodać kilka naklejek o tematyce sportowej.

W związku z niezliczoną ilością winylowych folii samochodowych ze względu na kolorystykę, odcienie i teksturę, ilość tych połączeń będzie bezgraniczna. Oryginalnie wygląda na przykład połączenie folii winylowej, imitującej metal chromowany i ciemny matowy. Więc pomysłów może być mnóstwo. 

Demontaż. W przypadku, gdy dekoracja wykonana z wykorzystaniem winylu samochodowego usunięcie jego i przywrócenie pierwotnego wyglądu jest dziecinnie proste. 

Avery Dennison
3M PRZYCIEMNIANIE AUT
GrafiWrap Warszawa
Folia Hexis Warszawa