Cart 0

Reklama dla aut

Reklama dla aut Bialystok

Oklejanie folią reklamową samochodu jest od dawna popularnym trendem, który pełni istotną rolę w kształtowaniu indywidualnego stylu korporacyjnego. Nasi przedsiębiorcy z doświadczenia wiedzą jakie są koszty wynajmu bilbordu. Wynajem miesięczny wraz z wyprodukowaniem reklamy kosztuje znacznie drożej niż oklejenie tą samą reklamą samochód. Reklama rozmieszczona na samochodzie spełnia swoje zadanie bez poniesienia dodatkowych kosztów za wynajem nośnika reklamowego. Uwzględniając długoterminowość rozpowszechniania brandu i mobilność staje się zrozumiałe, że lekceważenie tego rodzaju reklamy jest niewybaczalne. Skuteczne i ciekawe wzornictwo reklamy na samochodzie zwiększy ilość zamówień, rozszerzy krąg zainteresowanych i pozostanie na długo w pamięci potencjalnych klientów. Dodatkowym atutem reklamowego oklejenia samochodu jest łatwość demontażu. Możliwość szybkiego demontażu folii winylowej daje nam możliwość w krótkim terminie zmiany i unowocześnienia informacji reklamowej. Jest to istotny aspekt w przypadku sprzedaży na rynku wtórnym.

Zalety

  • Dostępność. Opłata usługi za rozmieszczenie reklamy samochodowej jest znacznie niższa niż reklama na bilbordzie. Działanie jest długoterminowe i o szerszym zasięgu.
  • Status i rozpoznawalność brandu. Nawet nieduże kompanie dążą do stworzenia swego samochodowego parku reklamowego i jest to zrozumiałe. Olbrzymia ekonomia na reklamie (bezpłatne, mobilne nośniki). Lepsza rozpoznawalność brandu /produktu/, statusu i prestiżu organizacji.
  • Dodatkowa ochrona. Oklejenie samochodu folią winylową dodatkowo chroni i zabezpiecza nadwozie samochodu przed agresywnymi wpływami zewnętrznymi (ptasie odchody, żwir drogowy, bitum, smoła z drzew, odpryski farby itp.)

Nasi specjaliści grafiki i wzornictwa opracują dla Państwa indywidualny projekt reklamowy, który zadowoli gust najbardziej wymagającego klienta. Dobra reklama będzie przyciągała wzrok potencjalnych klientów. Nasza kompania specjalizuje się również w produkowaniu i rozmieszczaniu reklamowych naklejek z folii winylowej /w tym też na tylną szybę samochodu/. Naklejki reklamowe są jednobarwne i kolorowe.

Aby złożyć zamówienie wystarczy zadzwonić do nas lub napisać w dowolnej formie swoje ewentualne oczekiwania co do projektu. Dalej tym się zajmą specjaliści wzornictwa i grafiki oraz wykonawcy. Doradzamy i pomagamy w dokonaniu wyboru optymalnego rozwiązania.