Cart 0

Przyciemnianie aut

PRZYCIEMNIANIE AUT
PRZYCIEMNIANIE AUT
Przyciemnianie aut

Przyciemnianie szyb samochodowych w naszej firmie wykonywane jest przez specjalistów wysoko wykwalifikowanych. Każdy z nich posiada odpowiedni certyfikat potwierdzający umiejętności zawodowe. Kontrola jakości odbywa się przez fachowców z 20-letnim stażem pracy.
Istnieje 2 technologie przyciemnianie szyb samochodowych:

1 – bez demontażu szyb(bezinwazyjne).
2 – z demontażem szyb i elementów wewnętrznych samochodu.

Wykorzystujemy do przyciemnianie szyb samochodu technologię bez demontażu szyb (bezinwazyjne) , przy czym zdejmujemy tapicerkę drzwi w całości lub częściowo.

Przyciemnianie szyb w samochodach niektórych marek wymaga demontażu bocznych trójkątów w drzwiach w celu osiągnięcia jak najlepszej jakości oklejania. Tego typu demontaż odbywa się tylko za zgodą klienta. W 99 % samochodów o typie nadwozia sedan dla oklejania tylnej szyby nie ma potrzeby demontażu półek i elementów wewnętrznych z wyjątkiem niektórych marek samochodów. Dzięki temu maksymalnie zachowuje się pierwotny montaż samochodu. Każdy z naszych klientów otrzymuje na piśmie gwarancję jakości wykonania pracy i gwarancję na jakość folii.

W zależności od ceny i jakości wyodrębniliśmy 3 rodzaje folii:

  1.  STANDART (klasa budżetowa): folia Maxuel serii SENSO 2-letnia gwarancja. 
  2. PREMIUM (wysoka klasa): folia Maxuel serii GX, HPX HYBRID i CHROME – przedstawiamy 4-letnią gwarancję.
PRZYCIEMNIANIE AUT
  • GX – ultra cienka folia z grubą warstwą kleju, odcień czarny, wykorzystywana w celu oklejania skomplikowanych wypukłych powierzchni szyb.
  • HPX, HYBRID i CHROME – metalizowane folie, posiadające wysokie  charakterystyki technologiczne, nadające szybie niezwykle elegancki wygląd zewnętrzny.
Folia ochronna PPF

     3. A)  VIP-klasa: folia LLUMAR ATRgwarancja dożywotnia na wszystkie rodzaje uszkodzeń i prace wykonawcze.

  • LLUMAR ATR jest to folia metalizowana o klasycznym ciemnoszarym odcieniu, posiadająca wysokie właściwości ochronne, odporna na wysokie i niskie temperatury.
PRZYCIEMNIANIE AUT

B) VIP-klasa: folia ARMORLITE RAYCER  – gwarancja dożywotnia na wszystkie rodzaje uszkodzeń i prace wykonawcze.

ARMORLITE RAYSER – połączenie doskonałej wydajności folii metalizowanych z głęboko barwionym poliesterem w odcieniu głębokiej czerni. RAYSER zapewnia elegancki wygląd i najwższą jakość.

  • Wszystkie folie kategorii Premium i VIP dostępne z otrzymaniem ABG-atestu – niemiecki certyfikat, przeznaczony do odbycia przeglądu technicznego w krajach
    niemieckojęzycznych.
  • Wydajemy klientowi Atesty TUF,również Atest Polski na każde auto zgodnie z wcześniejszym porozumieniem.