Cart 0

Folie ochronne PPF

Folia ochronna PPF
Folia ochronna PPF
Folia ochronna PPF

Elastyczne, przeźroczyste i odporne na proces zużycia tworzywo jest wykorzystywane do lepszej i trwalszej ochrony powierzchni samochodu oraz jego wyglądu zewnętrznego. Folia poliuretanowa przez długi czas chroni pokrycie lakierowane bez zmiany koloru lub odcienia przed różnego rodzaju wpływami zewnętrznymi.

Nasza firma korzysta z najlepszego producenta folii na całym świecie LLUMAR

  • Llumar PPF (Stany Zjednoczone) i producent folii poliuretanowej Llumar – kompania Eastman Chemical Company, znana jako największa współczesna wytwórnia folii ze specjalnym  pokryciem. Ta sama kompania produkuje folię anty-żwirową SunTek. Od 2017 roku pod nazwą firmową Llumar (Stany Zjednoczone 1977 rok założenia) na rynku światowym kompania Eastman produkuje dwa rodzaje folii anty-żwirowych – Llumar PPF Gloss i Llumar PPF Platinum. Do najistotniejszych właściwości zalicza się dwuwarstwowość TOP COAT oraz zdolność do samo regeneracji.
  • 112 mikronów – wytrzymują uderzenia do 30 kilogramów. Są dwa rodzaje:  przeźroczyste i przyciemnione o indeksie przepuszczalności światła 5% i 15%;
  • 200 mikronów – wytrzymują uderzenia do 65 kilogramów;
  • 228 mikronów – wytrzymałość uderzeniowa do 94 kilogramów.
Folia ochronna PPF
  • Folia anty-żwirowa Llumar PPF Gloss o grubości 228 mikronów obecnie jest uważana za najgrubszą z możliwych. Wytrzymałość na uszkodzenia – 60 MPa, co prawie 2 razy więcej niż u SunTek.
  • Na dzień dzisiejszy Llumar PPF jest jedną z najlepszych produkowanych w świecie folii ochronnych. Technologia produkcji i nazwa nie rodzi pytań co do jakości i stabilności od ponad 15 lat.
  • Wysoka wytrzymałość. Folia Llumar gwarantuje doskonałe zabezpieczenie lakieru przed uderzeniem kamieni, żwiru, drobnymi stłuczkami, wypadkami drogowymi itd. Badanie na wytrzymałość daje świetne wyniki i pozostawia konkurencje daleko w tyle.
  • Trwałość i wyjątkowa przejrzystość. Llumar charakteryzuje się niezwykłą przejrzystością. Oprócz tego ów materiał chroni przed promieniowaniem UV zachowując pierwotny blask lakieru i pozostawia niezmiennym ogólny wygląd zewnętrzny.
  • Samo regeneracja. Rysy powstają na nadwoziu podczas codziennego korzystania z samochodu, w wyniku wadliwego mycia, w trakcie jazdy i kontaktu z roślinnością na poboczu, od piaszczarki itd. Wszystkie te zarysowania znikną dzięki zdolności folii do samo regeneracji.

Po nałożeniu folii samochodu nie należy poddawać myciu przez tydzień aby proces adaptacji przebiegł prawidłowo. Po upływie 7 dni odbywa się przegląd kontrolny w firmie dokonującej oklejanie. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nawet drobnych wad – pracownicy niezwłocznie je usuwają. Gdy po tygodniu klient nie zjawia się na przegląd kontrolny – późniejsza reklamacja się nie uwzględnia.