Cart 0

Folie ochronne i antywlamaniowe

folie ochronne i antywlamaniowe do okien
folie ochronne i antywlamaniowe do okien
folie ochronne i antywlamaniowe do okien
  • Zabezpieczenie okien plastykowych zwykle odbywa się wówczas, gdy nie ma potrzeby wykorzystania drogiego szkła pancernego lub innych mechanicznych środków ochronnych.
  • Wzmocnione folie ochronne niezastąpione tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo wybuchów i konsekwencji wybuchów w postaci odłamków.
  • Opancerzenie okien plastykowych budynków pozwala na rezygnację z krat oraz chroni przed włamaniem się do środka. Na przykład, gdy zostanie rzucony kamień lub cegła w
    okno, szkło może pęknąć, lecz odłamki będą zachowywały całość dzięki folii i nie ma ostrej natychmiastowej potrzeby wymiany okna plastykowego.
  • Włamanie się do środka budynku przez okno wzmocnione folią ochronną wcale nie jest takie łatwe, nawet z wykorzystaniem specjalnych narzędzi zajmie to sporo czasu (w zależności od klasy ochrony) oraz fizycznej kondycji włamywacza.
  • Uderzenie szkła może spowodować powstanie otworu o średnicy podobnej wielkości do narzędzia uderzeniowego, aby powiększyć otwór pozwalający na przedostanie się do środka niezbędna spora ilość uderzeń.
  • Folia ochronna wyklucza prawdopodobieństwa kradzieży, wytrzymując ciosy, po których zwykła szyba rozsypałaby się na drobne kawałki. Nawet jeśli szkło zabezpieczone folią ochronną zostanie uszkodzone, pozostaje ono w całości w obudowie, i jak pokazała praktyka, właśnie to zatrzymuje włamywacza lub częściej zmusza do zmiany swoich zamiarów.

Folie ochronne MAXUEL :

SFX 4 – 140 mikronów – klasa bezpieczeństwa 2B2

SFX 8 – 260 mikronów – klasa bezpieczeństwa P1A

FSX 12 – 360 mikronów – klasa bezpieczeństwa P2A

Szer 1,524 i 1,83 m

PRZYCIEMNIANIE AUT
Atest Folia Antywlomaniowa
Folia Ochronna i antywlomaniowa
Folia Ochronna i antywlomaniowa2