Cart 0

Folia Kameleon

przyciemniania szyb folia kameleon
przyciemniania szyb folia kameleon
przyciemniania szyb folia kameleon

  FOLIA KAMELEON

 • Po pierwsze:  nazwa mówi za siebie. Folia odporna na wysokie i niskie temperatury, co podnosi poziom ochrony na promieniowanie słoneczne. Elementy salonu dzięki temu są mniej podatne na proces starzenia się. Podczas jazdy słońce nie nagrzewa wnętrze samochodu. Przy trafieniu promieni do środka na przykład na skórę, nie będzie nawet odczuwalne.
 • Po drugie:  efekt kameleon chroni strefę komfortu. W dzień wnętrze samochodu jest niewidoczne dzięki walorom odblaskowo-mieniącym się folii. Przy czym nawet przy
  zmroku od wewnątrz zachowuje się dobra widoczność.
 • Po trzecie: przyciemnianie tego typu podnosi status właściciela podobnie jak i sam samochód. Zwykłe przyciemnianie posiada praktycznie każdy samochód, natomiast
  odporna na wysokie i niskie temperatury folia KAMELEON jest tylko w tych samochodach właściciele których cenią sobie komfort, pewność i rozeznani z nowinkami technologicznymi.
folie cameleon ASWF
folie cameleon ASWF

 Kameleon ASWF

 • Folie samochodowe występują w wielu kolorach i o różnym stopniu przyciemnienia, co umożliwia nadanie każdemu pojazdowi niepowtarzalnego charakteru i własnego stylu. Prawidłowo przyciemnione szyby to nie tylko elegancki wygląd samochodu, ale także komfort podróżowania.
 • Kameleon ASWF– Folia klasy luxusowej 85% i 75% Występują w najmodniejszych odcieniach Dają komfort jazdy – nigdy więcej zmęczonych oczu podczas podróży. Auto z przyciemnianymi szybami wygląda na pewno ładniej i estetyczniej, lepiej się prezentuje, jednakże nie o sam wygląd w procesie foliowania chodzi a przede wszystkim o bezpieczeństwo które znacznie się poprawia. – gwarancja 4 lata od naszej firmy.
Folia Kameleon
 • Wieloletnie doświadczenie firmy  ASWF pozwoliło na wprowadzenie folii łączących estetykę i funkcjonalność . Folie przyciemniające zapewniają w 100% blokowanie promieniowania UV oraz ponad 66 procentowe odbicie energii słonecznej.
 • Budowa folii ASWF zapewnia selekcję spectrum energii oraz wykorzystuję technikę infra-red. Cechuje je odrzucenie energii słonecznej w wysokości do 60 % , przy jednoczesnym odrzuceniu promieni infra red w wysokosći 96% oczywiście bez ingerencji poprzez metalizację w działanie wszelkich urządzeń elektronicznych. Proces produkcji wymaga nanoszenia cząstek z nano-ceramic na ultra czystą folię przekształacając produkt finalny w wysokiej jakości zaporę dla UV , ciepła i światła oślepiającego . Posiadają minimum 7-letnia gwarancje producenta.
Folia-Kameleon
Folia-Kameleon_warzhawa
folie cameleon ASWF
folie cameleon ASWF